P R O D U K t Y - STÍNÍCÍ TECHNIKA A SÍTĚ PROTI HMYZU

Stínící technika, žaluzie a sítě proti hmyzu jsou nepostradatelnou součástí oken a dveří. Přináší Vašemu domovu více komfortu.

ŽALUZIE

SÍTĚ PROTI HMYZU

volné

 

Interiérové žaluzie představují účinný způsob stínění a ochrany interiéru před slunečními paprsky. Existuje několik typů interiérových žaluzií.

 

Terasové dveře z jedinečného profilového systému se specifickým kováním, díky kterému elegantně propojíte interiér s exteriérem. Zároveň to je jediný bezprahový systém pro terasové dveře.

 

Terasové dveře z jedinečného profilového systému jsou specifickým kováním, díky kterému elegantně propojíte interiér s exteriérem. Zároveň to je jediný bezprahový systém pro terasové dveře.

VLASTNOSTI STÍNÍCÍ TECHNIKY A SÍTÍ

 

Horizontální žaluzie – jsou nejrozšířenější. Ovládané řetízkem, celostínící. Vyrábí se v široké barevné škále.

 

Vertikální žaluzie – jsou elegantní a nadčasové, převážně používané do kanceláří a  ordinací. Dodávají se v nepřeberném množství designu a barev.

 

 

 

 

Sítě proti hmyzu do všech typů oken a dveří. Jsou nenápadné a nijak neomezují otevírání oken  a dveří. Sítě jsou bezúdržbové.

 

Okenní sítě jsou účinnou a praktickou ochranou proti hmyzu. Mají moderní design, který nenarušuje vzhled oken. Vyrábí se ze skelného vlákna potaženého plastem, dobře zvládají změny teplot a nepodléhají korozi.

 

 

MAXIMÁLNÍ ROZMĚRY

6000x2600 mm Maximální rozměry křídla PVC

6000x300 mm Maximální rozměry křídla ALU

 

 

TEPELNÁ IZOLACE

od 0,87 W/m2K

Prostupnost tepla terasovými dveřmi (Ug = 0,6 TGI)

 

 

BEZPEČNOST A KOMFORT

G-U 934.

Maximální nosnost křídla 300kg

5 letá ZÁRUKA na

Kvalitu materiálů

Všechny produkty

POD JEDNOU Střechou

ČERSTVÉ RADY

Ze Světa OKEN A Dveří